Мія Пісні
Мія

Мія, MIYA (Марія Кру́мшин; народилась 4 травня 1990, Даугавпілс, Латвія) — українська співачка, виконує пісні українською , російською , англійською та латвійською мовами. Ще маленькою переїхала до України. У 2004 році закінчила музичну школу за класом бандури. Навчалася на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. І. Я. Франка. З 2003 року почала займатися вокалом з Лесею Селістрою, яка працювала також з Русланою, Наталкою Карпою, Інессою Братущик та іншими відомими виконавцями.

У травні 2011 року в ефірах появляється дебютна відеоробота Мії на пісню "Розпач" ( "А в серці біль" ), авторами якої є Олеся Садова та Наталка Карпа. Режисерами кліпу стали Тарас Дронь та Володимир Щурко.

У серпні 2012 року відеоробота на пісню "Дякую Тобі" режисером котрого знову виступив Тарас Дронь та його команда NORDPRODUCTION. У жовтні цього ж року Мія розпочинає підготовку над записом англомовного альбому, першим синглом з якого стає пісня "Best part of you".

У 2014 р. перша англомовна відеробота на пісню "Best part of you" ( режисер Іван Баняс). Мія брала участь в багатьох фестивалях та конкурсах. Стала володаркою Ґран-прі на фестивалі «Кришталеві ґрона», здобувала перші місця на фестивалях «Цвіт папороті», «На крилах дитинства», «Володимир» та інших. З початку 2008 року Мія — співачка продюсерського центру «KARPARATION», співпродюсерами якого є Ярослав Степаник та Наталка Карпа. Мія брала участь у фіналі відбіркового конкурсу Євробачення 2010 з піснею «Вона» (автор Назар Савко).