Latexfauna Слова пісень
Latexfauna

Latexfauna - український інді-поп гурт, який був заснований в місті Киеві. Хлопці грають пісні про ковбоїв, серферів і персиковий сон, а в фейсбуці називають себе «індівідуальні куниці». Гурт Latexfauna ще не встиг дати жодного концерту, як його покликали виступати на фестиваль Respublica у Кам'янці-Подільському.

Київська інді-поп-четвірка Latexfauna оприлюднила свої перші світлини. Автором фотосесії став друг музикантів Володимир Точаненко. За словами вокаліста колективу Дмитра Зезюліна, вони з колегами раніше не мали необхідності у промо-світлинах. «Ми просто вирішили зробити щось цікаве. Ніхто не мав жодного бізнес-плану, а тому про фотосесію навіть не замислювалися. Коли прийшов час випускати перший сингл, створили для нього просту обкладинку й виклали в Інтернет. Така ж історія і з трьома наступними синглами», – говорить Дмитро.

Про історію появи одного із найцікавіших столичних колективів його вокаліст також розповідає без прикрас: «Latexfauna з’явилася під час посиденьок за пивом у одному зі столичних пабів. Наш басист Сашко Димань запропонував мені створити гурт. До цього ми з ним та гітаристом Костею Левицьким уже грали разом всяку єрєсь в колективах Інституту журналістики. Клавішника Олександра Мильнікова також запросив Сашко Димань – вони знайомі з дитинства, бо обидва родом з міста Сквира, Київської області». Зазначимо, що у повсякденному житті вокаліст Latexfauna Дмитро Зезюлін працює креативним копірайтером у рекламному агентстві, бас-гітарист Олександр Димань – журналіст-оглядач в електронній версії газети «Дзеркало тижня», гітарист Костянтин Левицький окрім музики займається театром і торує кар’єру режисера і актора театру та кіно, а Олександр Мильніков є фахівцем з міжнародної торгівлі. На сьогоднішній день у творчому доробку Latexfauna є чотири сингли – «Ajahuaska», «Slon», «Klan Sokola» та «Surfer». Останній було презентовано на початку лютого.