DILEMMA Слова пісень
DILEMMA

D.Lemma — український гурт з Києва. Працюють в напрямках гіп-гоп, R'n'B. Усе розпочалося 2002 року, коли Женя та Влад проводячи заняття з брейк-дансу в Будинку дитячої творчості (Київ, Шевченківський р-н) зустріли Марію, яка викладала вокал. Саме ця доленосна зустріч стала поштовхом до створення гурту "D.lemma". Співпраця з саундпродюсером Віктором Мандрівником вилилась у випуск в 2006 році дебютного альбому "Це наше!". Альбом складається з 15-ти треків, а на його підтримку було відзнято три відеокліпи. Також в той час на найкращих радіостанціях країни можна було чути пісню "Лiто", яку гурт виконував разом з Олегом Скрипкою.

Наприкінці 2007 р. хлопці заявили про себе російськомовним альбомом, який наповнений живою, запальною, романтичною музикою у стилі латиноамериканського поп-R'n'B. Гурт брав участь у фестивалях та виступав на найкращих майданчиках країни ("Таврійські ігри", Дні молоді та незалежності, Дні міст, концерти у Палаці Україна, ShowBiz Awards...) Далі світ побачив альбом "Segnorita".

2008 р. D.Lemma здобула перемогу в номінації "найкраще R'n'B відео" на найпрестижнішій премії вітчизняної R'n'B/HIP-HOP культури "SHOWTIME R'n'B/HIP-HOP Awards". Влітку 2009 р. спільний кліп гурту "D.Lemma" і "Пара Нормальних" ротується на усіх музичних каналах країни і стає стовідсотковим хітом. Пісня "Ей, Бейба" звучала майже на кожній дискотеці і принесла гурту миттєвий успіх. 2009 р. гурт залишила солістка Марія Малиш. На зміну хіту "Ей, Бейба" прийшов новий трек "Дим". Пісня "Дим" поставила крапку в складі і репертуар групи міцно закріпивши за собою імідж однієї з найбільш модних і популярних груп в Україні.