Деньги Вперед Слова пісень
Деньги Вперед

Єдині молоді виконавці у стилі Odesa Gangsta Folk. Справжня банда з Одеси, що виконує суміш клезмерської музики з хулiганським фольклором Молдаванки. Улюбленці всієї Одеси-мами. На концертах завжди "жива риба". На кожному виступі гурту справжня вистава, у якій може взяти участь кожен глядач, а також, звичайно, особливий одеський гумор.

"Кращий кошерний цимес з Малої Арнаутської - Шиндер гарантує. Тримай кишеню - у нас є, що туди покласти!"

Фронтмен Фелікс Шиндер - фіналіст популярного ТВ-проекту "Голос Країни 2015" у команді Святослава Вакарчука та вже іменований публікою "королем одеського фольклору".

Виступали на одній сцені з Ніно Катамадзе, Майклом Найманом, Святославом Вакарчуком (Океан Ельзи), СКАЙ, Garden City Movement, спільно з Олегом Скрипкою (ВВ) і Юрієм Кузнєцовим. Група активно бере участь у великих міжнародних проектах, масштабних івентах і фестивалях, сольних концертах як в Одесі, так і столиці, а також благодійних та екологічних акціях. Учасники Odessa Jazz Fest, Одеського міжнародного кінофестивалю, Koktebel Jazz Festival, Atlas Weekend, Ukrainian Woodstock, Таки-Да Фест, Kyiv Music Market, Odessa Sea Fest, Цимес Маркет, Фестивалі фестивалів "Хочу в Одесу".